Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Silikonowe bańki do masażu Renovality

Podaruj swojej skórze witalność i pożegnaj się z cellulitem dzięki  silikonowym bańkom Renovality. Zrobione są z wytrzymałego silikonu. Zapakowaliśmy je do materiałowego worka, w którym można je wygodnie przechowywać. Mała bańka jest odpowiednia do masażu twarzy, a większa idealnie na problematyczne partie takie jak uda, brzuch czy górna część rąk.

Obecnie niedostępne
Kod: 198
49,80 zł
Kategoria: Akcesoria

Podaruj swojej skórze witalność i pożegnaj się z cellulitem dzięki  silikonowym bańkom Renovality. Zrobione są z wytrzymałego silikonu. Zapakowaliśmy je do materiałowego worka, w którym można je wygodnie przechowywać.

Wielkość baniek:
duża – średnica wewnętrzna 5 cm, wysokość 8 cm

mała – średnica wewnętrzna 2 cm, wysokość 8 cm

Jak to działa?
Po naciśnięciu bańki tworzy się podciśnienie, w ten sposób skóra się podnosi. Przykładanie baniek poprawia krążenie limfy i mikrokrążenie krwi.

Dzięki temu działanie olejów Renovality będzie jeszcze mocniejsze.

Jak używać baniek?
Oczyść miejsca na skórze, do których będziesz przykładać bańki. Użyj oleju Renovality J lub innego. Naciśnij ręką środkową część bańki – żeby wypuścić powietrze w środku bańki. Ciągle naciskając bańkę połóż ją na skórze. Staraj się nie wpuścić powietrza do bańki i okrężnymi ruchami masuj skórę.

Jakie są rezultaty?
odmłodzona skóra
oczyszczone pory

jędrniejsza skóra

 

Uwaga:
Baniek należy używać delikatnie, żeby nie uszkodzić skóry.

Bańki powinny być czyste. Można je myć w gorącej wodzie.

Nie używać baniek w czasie ciąży.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: