Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Zwrot buteleczek

Wymyśliliśmy sposób, jak to zrobić.

Jeśli masz w domu dużo buteleczek, możesz je odesłać na nasz adres:


⬇⬇⬇

Renovality
9.května 25a 
751 17 
Horní Moštěnice

Czechy

 

Zdecydowaliśmy, że za 10 buteleczek dostaniesz od nas jedną z NOWOŚCI GRATIS. Możesz nam napisać razem z przesyłką, o jakim nowym produkcie marzysz.

Ważne, żeby wpisać jakikolwiek numer zamówienia, żebyśmy mogli Was znaleźć w systemie. Żeby wysłać zamówienie potrzebujemy zawsze numer telefonu, który przekazujemy kurierowi. Prosimy o wysłanie wszystkich opakowań na raz – także względu na naszą planetę.

Dotyczy tylko szkła.

Prosimy o niemycie i nieodlepianie etykiety.

Dziękujemy

 

Renovality