Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

MULTI FLOWER PERFUME - CAR - HOME - OFFICE promocja 1+1 za darmo

Zapach kwiatów przywołuje harmonię w Waszym aucie, domu czy biurze. Dyskretny i bardzo przyjemny zapach, który pokryje inne zapachy i odświeży wnętrze. Stwórzcie sobie przyjemną atmosferę przez okres do 6 miesięcy.

W magazynie
Kod: 389
33,20 zł
Kategoria: Dyfuzory zapachowe
vune multiflower
Nowość

Zapach kwiatów przywołuje harmonię w Waszym aucie, domu czy biurze. Dyskretny i bardzo przyjemny zapach, który pokryje inne zapachy i odświeży wnętrze. Stwórzcie sobie przyjemną atmosferę przez okres do 6 miesięcy.

 

Instrukcja:

  1. Odkręć drewnianą pokrywę i wyjmij plastikową zatyczkę.
  2. Przykręć drewnianą nakrętkę z powrotem do butelki.
  3. Obróć butelkę z zakrętką w dół na 1 sekundę, aby wypełnić zakrętkę zapachem.
  4. Buteleczkę zawieś w samochodzie, mieszkaniu lub biurze.

W przypadku zawieszenia na lusterku w samochodzie, uważajcie, aby nie uszkodzić przedniej szyby! Sznureczek zawiążcie tak krótko, aby butelka nie dotykała przedniej szyby podczas gwałtownego hamowania.

Objętość: 2 x 7 ml

Środki ostrożności: Nie rozpylajcie na skórzane, plastikowe, malowane lub lakierowane powierzchnie. Perfumy mogą je uszkodzić.

Skład:

Linalyl acetate, Linalool, Lillial, Limonene, Vanillin, Patchouli oil, Terpineol, Phenyl ethyl acetate, Lavender oil, Borneol, Rosewood oil, Eucalyptus oil.

 

Wyprodukowane w Czechach dla: PharmaFit Czech s.r.o., Čechova 656/24, 750 02 Přerov, Czechy, REGON: 02382628, info@renovality.pl, tel.: 606 155 713

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: