Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Skóra z egzemą

SKÓRA Z TENDENCJĄ DO EGZEMY

 

Egzema czy atopowe zapalenie skóry to śwędzące zapalenie skóry, które przejawia się zaczerwienieniem. Nie jest zakaźna i może być, choć niekoniecznie, związana z alergią. Egzema to wrodzona predyspozycja, można ją jednak minimalizować stosując systematyczną i długofalową pielęgnację. Skóra z tendencją do egzemy powinna być ciągle smarowana, pielęgnowana i nawilżana przy wykorzystaniu delikatnych, niepodrażniających produktów.

 

Polecane produkty:

Olej MORELA – olej zimnotłoczony z pestek moreli łagodzi podrażnienie i regeneruje skórę.

Olej CZARNUSZKA – olej zimnotłoczony z nasion czarnego kminku jest świetnym pomocnikiem przy pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej.

Balsam BOBO – delikatny niedrażniący balsam odpowiedni także dla delikatnej skóry dziecka, zawiera masło Shea, olej morelowy oraz olej migdałowy.