Suche i łamliwe włosy

Suche i łamliwe włosy

Matowe włosy bez blasku, w dotyku twarde i mało giętkie, są delikatne, przy mechanicznym obciążeniu pękają. Końce suchych włosów są postrzępione.

Podobnie jak w przypadku skóry także w przypadku włosów ważne jest utrzymywanie wilgotności, która wpływa na jakość i kształt włosów. Włosy obciążone procesami chemicznymi, suszeniem czy długotrwałą ekspozycją na słońce tracą wilgotność nie tylko na powierzchni, ale także w środku. Efektywnym sposobem jak szybko przywrócić włosom witalność jest maska z oleju araganowego, który ponownie je nawilża i wzmacnia.

 

JAK TO ZROBIĆ: Na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy nanieś odpowiednią ilość oleju araganowego, od korzeni aż po końce, nie należy się obawiać, że skóra będzie po masce tłusta, ważne jest odpowiednie nawilżenie. Zepnij włosy, możesz także ubrać jednorazowy czepek do kąpieli – wzmocnią działanie. Włosy owiń ręcznikiem i zostaw na noc lub min. na 6 h. Potem użyj normalnego szamponu i odżywki i wysusz włosy. Włosy będą silne i gładkie.

RADA: Odpowiednie nawilżenie sprawi, że włosy będą rosnąć tam, gdzie wcześniej się łamały. W połączeniu z używaniem Renohair włosy będą niedługo zdrowe, gęste i długie. Renohair można stosować przed nałożeniem maski – wetrzeć w skórę głowy.

 

Polecane produkty:

Olej araganowy – wyjątkowy produkt do pielęgnacji włosów, nawilża je i wzmacnia

Olej jojoba – zapewnia elastyczność, włosy ułóż, a kroplę oleju jojoba wetrzyj w same końcówki

Olej Renohair – mieszanka olejów wspierająca wzrost włosów (zawiera olej rycynowy)

Olej SKWALEN – wyśmienity zarówno na skórę jak i suche końce

Olej BAOBAB – regeneruje i przywraca elastyczność

Olej WINOGRONolej zimnotłoczony z pestek winogron przywraca włosom blask

 

Istnieje wiele olejów, których można użyć jako maski na włosy, z naszego asortymentu można stosować niemal każdego, jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem, prosimy o kontakt na portalach społecznościowych Instagram i Facebook.