Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Włosy przetłuszczające się

Przetłuszczające się włosy

Delikatne i szybko przetłuszczające się włosy wymagają codziennego mycia włosów. Wysusza to jednak skórę głowy, która reaguje nadprodukcją tłuszczu. Tak samo jak w przypadku cery konieczne jest regulowanie łojotoku i nieprzesuszanie skóry.

 

Polecane produkty:

OLEJ Renohair – mieszanka olejów przyczynia się do stymulacji skóry, ukrwienia cebulek włosów i możliwego wzmocnienia włosów

OLEJ Szałwia – przyczynia się do regeneracji tłustej skóry głowy