Zmarszczki głębokie

GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI

Skóra to największy organ ludzkiego ciała i starzeje się razem z całym organizmem. W wyniku starzenia się skóry dochodzi do degradacji poszczególnych warstw. Skóra (naskórek) staje się coraz cieńsza, pojawia się pigmentacja oraz różne zmiany takie jak znamiona czy brodawki. W skórze właściwej zmniejsza się ilość elastycznych tkanek i zanika sprężystość skóry. Coraz cieńsza staję także warstwa tłuszczu podskórnego czego wynikiem są wyraźniejsze rysy w rejonie brody, nosa czy kości policzkowych. Do określonej fazy starzenia się skóry możliwe jest pobudzenie niektórych procesów metabolicznych drobnym drażnieniem np. przy pomocy witaminy C, która świetnie wpływa także na kolor cery oraz blask. Głębokie nawilżenie i odżywaniem jest konieczne do przywrócenia skórze jędrności.

 

Polecane produkty:

Olej OPUNCJA – najbardziej luksusowy z oferty olejów, mieszanka niezbędnych kwasów tłuszczowych, organicznych minerałów oraz aminokwasów świetnie działających na starzenie się skóry

Olej DZIKA Róża – bogaty w witaminę E, zwalnia proces starzenia się skóry

 

RADA: Jeśli chcesz zafundować swojej skórze ekskluzywną pielęgnację, to co wieczór, kiedy skóra jest czysta i przygotowana do odpoczynku, wklep małą ilość serum hialuronowego w okolice oczu, delikatnie wmasuj, a na pozostałą część twarzy zaaplikuj pipetką olej OPUNCJA, rano skóra będzie delikatna i jędrna.