Olej do ciała Cynamon 100 ml

W skład oleju wchodzą olejek eteryczny z cynamonu i olej z kiełków pszenicy. Olej z kiełków pszenicy nawilża i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Olej cynamonowy powoduje miejscowe rozgrzanie skóry, dzięki czemu poszerzają się naczynia krwionośne. Zapach cynamonu odpręża i koi.

W magazynie
Kod: 610036
35,80 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

W skład oleju wchodzą olejek eteryczny z cynamonu i olej z kiełków pszenicy. Olej z kiełków pszenicy nawilża i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Olej cynamonowy powoduje miejscowe rozgrzanie skóry, powodując poszerzenie naczyń krwionośnych. Zapach cynamonu odpręża i koi.

Dawkowanie i stosowanie: przed zastosowaniem olej należy rozcieńczyć w oleju bazowym w stosunku 1:49 (50×). Nałożyć odpowiednią ilość i wmasować w wilgotną skórę. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. W przypadku osób wrażliwych zaleca się przetestować rozcieńczony olej na niewielkiej powierzchni skóry.

KOMEDOGENNOŚĆ:  stopień 5 (zawiera olej z kiełków owsa – idealny na całe ciało, cellulit). Więcej o komedogenności tutaj:

https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/ 

Składniki/Ingredients (INCI): Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Linalool, Safrole.

Objętość: opakowanie 100 ml 

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego! Nie stosować w czasie ciąży.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: