Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej do ciała Neroli 100 ml

Olej Neroli jest jednym z najbardziej luksusowych olejów na świecie. Zarówno neroli, jak i bazowy olej jojoba, pomagają regenerować komórki skóry, poprawiają jej elastyczność, działają nawilżająco. Dodatkowo oba oleje działają przeciwutleniająco, co również korzystnie wpływa na skórę.

W magazynie
Kod: 610042
58,20 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej zawiera olejek esencjonalny neroli i bazowy olej jojoba.

Olej neroli jest jednym z najbardziej luksusowych olejów na świecie. Jest produkowany w wyniku destylacji parowej kwiatów gorzkiej pomarańczy, która nadaje olejowi charakterystyczny zapach. Zarówno neroli, jak i bazowy olej jojoba, pomagają regenerować komórki skóry, poprawiają jej elastyczność, działają nawilżająco. Dodatkowo oba oleje działają przeciwutleniająco, co również korzystnie wpływa na skórę.

W przypadku osób wrażliwych należy najpierw przetestować na niewielkiej powierzchni skóry.

Zastosowanie: wszystkie rodzaje skóry.

Składniki/Ingredients (INCI): Simmondsia Chinensis Seed Oil, Citrus Aurantium Flower Oil, Linalool, Limonene, beta Pinene, Linalyl Acetate, alpha Terpineol, Farnesol, alpha Pinene.

Objętość: opakowanie 100 ml z pipetą

Dawkowanie i sposób użycia: z pomocą zakrapiacza odmierzyć z buteleczki wymaganą ilość oleju na dłoń, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną cerę lub skórę ciała i wetrzeć.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: