Olej do ciała Róża 100 ml

Luksusowy olejek odmładzający do ciała i do masażu zadba o zdrowie skóry, a olejek eteryczny z róży wpłynie na nią relaksująco. Przeznaczony dla skóry, która wymaga kojącego masażu i nawilżenia. Różany olejek do masażu i do ciała pomagają odmłodzić skórę dojrzałą, suchą czy wrażliwą. Aromaterapeutyczne właściwości róży: nadaje skórze delikatny zapach. Olej pozostawia skórę aksamitnie miękką i wspomaga krążenie krwi.

W magazynie
Kod: 129
42,30 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Luksusowy olejek odmładzający do ciała i do masażu zadba o zdrowie skóry, a olejek eteryczny z róży wpłynie na nią relaksująco. Przeznaczony dla skóry, która wymaga kojącego masażu i nawilżenia. Olej różany do masażu i do ciała pomagają odmłodzić skórę dojrzałą, suchą czy wrażliwą. Aromaterapeutyczne właściwości róży: nadaje skórze delikatny zapach. Olej pozostawia skórę aksamitnie miękką.

KOMEDOGENNOŚĆ:  stopień 5 (zawiera olej z kiełków owsa – idealny do ciała i włosów). Więcej o komedogenności tutaj:

https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Zapach: bardzo przyjemny i świeży zapach róży.

Zastosowanie: każdy rodzaj skóry. Osoby z silną alergią powinny najpierw go przetestować.

Dawkowanie i sposób użycia: w przypadku stosowania zaleca się rozcieńczanie oleju alkoholem (1 dawka oleju i 10 dawek alkoholu lub wody). Jeśli zastosujemy do rozcieńczenia wodę, osiągniemy optymalne rozproszenie oleju w wodzie poprzez dodanie niewielkiej ilości mleka. Olej można stosować do mycia, kąpieli i miejscowej aplikacji na wilgotną skórę. Do aromaterapii użyć 10 kropli oleju do nawilżacza powietrza lub do lampy zapachowej.

Składniki/Ingredients (INCI): Triticum Vulgare Germ Oil, Rosa Damascena Flower Oil, składniki alergenne Citronellol, Geraniol, Methyleugenol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Farnesol.

Objętość: opakowanie 100 ml 

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego! Nie stosować w czasie ciąży!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: