Olej Dzika róża zimnotłoczony 100 ml

Olej tłoczony na zimno z nasion dzikiej róży, nazywanej szkocką lub rdzawą, który zawiera między innymi duże ilości witaminy C, A i E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest ceniony za działanie regeneracyjne, chroni skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska i wspomaga jej witalność.

W magazynie
Kod: 131
Marka: Renovality
58,70 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej tłoczony na zimno z nasion dzikiej róży, nazywanej szkocką lub rdzawą, który zawiera między innymi duże ilości witaminy C, A i E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest ceniony za działanie regeneracyjne, chroni skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska i wspomaga jej witalność. Olej z dzikiej róży łatwo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Można użyć oleju w czystej postaci lub dodać go do kremów i mleczek do ciała. Odpowiedni nie tylko do skóry ciała, ale także do włosów.

KOMEDOGENNOŚĆ: stopień 1. Więcej o komedogenności tutaj: https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Zapach: przyjemny lekko różany zapach.

Zastosowanie: do skóry suchej i dojrzałej. 

Składniki/Ingredients (INCI): Rosa Rubiginosa Seed Oil.

Objętość: opakowanie 100 ml 

Dawkowanie i sposób użycia: stosować na cerę lub skórę ciała. Idealne rezultaty można uzyskać dzięki aplikacji na noc po zmyciu makijażu. Odmierzyć z buteleczki wymaganą ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną skórę i wetrzeć.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: