Olej Granat tłoczony na zimno z pestek granatów 50 ml

Olej z granatów to luksusowy i wyjątkowy produkt naturalny. Świetny pomocnik dla suchej, starzejącej się, zmęczonej czy popękanej skóry. Należy do olejów suchych i szybko się wchłania. Olej wykazuje działanie przeciwutleniające (chroni skórę przed wolnymi rodnikami), a tym samym niweluje oznaki starzenia. Czysty olej na zimno tłoczony z pestek granatów. Bez dodanych olejów nośnikowych!

W magazynie
Kod: 610040
65,20 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej z granatów to luksusowy i unikatowy produkt naturalny. Owoc granatu jest w kosmetyce prawdziwym szlachetnym „granatem” i luksusowym składnikiem, który będzie idealny dla Twojej zmęczonej cery. To świetny pomocnik suchej, starzejącej się, zmęczonej czy popękanej skóry. Należy do olejów suchych i szybko się wchłania. Olej wykazuje działanie przeciwutleniające (chroni skórę przed wolnymi rodnikami), a tym samym niweluje oznaki starzenia. Można go stosować także na skórę głowy.

 

Komedogenność: stopień 1. Więcej o komedogenności tutaj: 

https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

Zawiera 100% Pure Pomegranate Oil – TYLKO JEDEN SKŁADNIK! Czysty tłoczony na zimno olej z pestek granatu. Bez olejów nośnikowych!

Zastosowanie: wszystkie rodzaje cery

Składniki/Ingredients (INCI): Punica Granatum Seed Oil

Objętość: 50 ml 

Ciekawostka: do produkcji jednego kilograma oleju trzeba wykorzystać 500 kg granatów. Twoja buteleczka zawiera olej z 25 szt. granatów!!!

Sposób użycia: odmierzyć wymaganą ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną cerę lub skórę ciała i wetrzeć.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: