Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej Granat tłoczony na zimno z pestek granatów 50 ml z pipetą

Olej z granatów to luksusowy i wyjątkowy produkt naturalny. Świetny pomocnik dla suchej, starzejącej się, zmęczonej czy popękanej skóry. Należy do olejów suchych i szybko się wchłania. Olej wykazuje działanie przeciwutleniające (chroni skórę przed wolnymi rodnikami), a tym samym niweluje oznaki starzenia. Czysty olej na zimno tłoczony z pestek granatów. Bez dodanych olejów nośnikowych!

W magazynie
Kod: 610040
66,50 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej z granatów to luksusowy i unikatowy produkt naturalny. Owoc granatu jest w kosmetyce prawdziwym szlachetnym „granatem” i luksusowym składnikiem, który będzie idealny dla Twojej zmęczonej cery. To świetny pomocnik suchej, starzejącej się, zmęczonej czy popękanej skóry. Należy do olejów suchych i szybko się wchłania. Olej wykazuje działanie przeciwutleniające (chroni skórę przed wolnymi rodnikami), a tym samym niweluje oznaki starzenia. Można go stosować także na skórę głowy.

 

Komedogenność: stopień 1. Więcej o komedogenności tutaj: 

https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

Zawiera 100% Pure Pomegranate Oil – TYLKO JEDEN SKŁADNIK! Czysty tłoczony na zimno olej z pestek granatu. Bez olejów nośnikowych!

Zastosowanie: wszystkie rodzaje cery

Składniki/Ingredients (INCI): Punica Granatum Seed Oil

Objętość: 50 ml z pipetą

Ciekawostka: do produkcji jednego kilograma oleju trzeba wykorzystać 500 kg granatów. Twoja buteleczka zawiera olej z 25 szt. granatów!!!

Sposób użycia: z pomocą zakrapiacza odmierzyć wymaganą ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną cerę lub skórę ciała i wetrzeć.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: