Olej Magnez 200 ml z atomizerem

Magnez to pierwiastek, które nasze ciało potrzebuje do regeneracji obolałych mięśni i stawów. Magnez też zawierają naturalne dezodoranty neutralizujące nieprzyjemny zapach. Magnez to niezbędny minerał do zachowania zdrowia, odgrywa w organizmie ważną rolę i i bierze udział w ponad 300 reakcjach biochemicznych!

W magazynie
Kod: 130
57 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej magnezowy jest pozyskiwany z liczącego 250 mln lat czystego naturalnego źródła Cechsztyn o głębokości 1600 m. Magnez to niezbędny minerał do zachowania zdrowia, odgrywa w organizmie ważną rolę i bierze udział w ponad 300 reakcjach biochemicznych! Olej magnezowy nawilża i redukuje łojotok, neutralizuje zapach potu. Jest skutecznym stabilizatorem wilgoci, dzięki czemu skóra zachowuje elastyczność. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Eksperci nazywają stosowanie oleju magnezowego przezskórną terapią magnezem. Używając oleju magnezowego do miejscowego stosowania, można w łatwy sposób dostarczać magnez bezpośrednio do organizmu.

Dlaczego wybrać olej magnezowy Cechsztyn? To najchętniej polecany olej magnezowy na świecie! Bardzo czysty i skoncentrowany. Łatwa aplikacja na skórę.

Składniki/Ingredients (INCI): Aqua, Magnesium chloride 31% (ZI® Brine – naturalne źródło magnezu)

Objętość: opakowanie 200 ml z atomizerem.

Zastosowanie zewnętrzne: 1× dziennie spryskać skórę (pachy, nogi, pod kolana) 3 - 5 razy, a następnie wcierać w wilgotną skórę. Po zastosowaniu na skórę jest niemal natychmiast wchłaniany przez organizm i kierowany bezpośrednio do mięśni i komórek! Pozostawić na około 30 minut do wchłonięcia. Następnie można spłukać lub zetrzeć pozostałości oleju. Przez kilka pierwszych razy można odczuwać nieprzyjemne mrowienie. W przypadku stosowania na uszkodzony naskórek może powodować pieczenie.

Uwaga: produkt jest zarejestrowany jako kosmetyk. Tylko do użytku zewnętrznego! Chronić przed dziećmi.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: