Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej Malina zimnotłoczony z nasion malin 100 ml

Częściowo chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, nadaje się do cery suchej i z egzemą.

W magazynie
Kod: 610030
58,20 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej malinowy to cenny, tłoczony na zimno olej z nasion malin. Zawiera dużą ilość witaminy E, która pozytywnie wpływa na ogólną witalność skóry. Olej malinowy jest odpowiedni do skóry wrażliwej i zaczerwienionej. Pochłania część promieniowania UVA i UVB. W ten sposób częściowo zapewnia ochronę przed światłem słonecznym. Skutecznie regeneruje i nawilża skórę.

KOMEDOGENNOŚĆ: stopień 0-1. Więcej o komedogenności tutaj: https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Zastosowanie: do każdego rodzaju skóry.

Dawkowanie i stosowanie: stosować na skórę twarzy lub ciała. Z pomocą zakrapiacza odmierzyć z buteleczki potrzebną ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną skórę twarzy lub ciała i wetrzeć.

Składniki/Ingredients (INCI): Rubus Idaeus Seed Oil

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: