Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej Marchewka zimnotłoczony z nasion marchwi 100 ml

Olej z marchwi pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, ma pozytywny wpływ na zmęczoną skórę i wspomaga jej regenerację. Karotenoidy nadają skórze ciemniejszy odcień, przedłużając utrzymywanie się opalenizny.

Obecnie niedostępne
Kod: 610043
58,20 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej z marchwi pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, ma pozytywny wpływ na zmęczoną skórę i wspomaga jej regenerację. Karotenoidy nadają skórze ciemniejszy odcień, przedłużając utrzymywanie się opalenizny. To nie macerat z marchwi z olejem nośnikowym. Nasz olej z marchwi pozyskiwany jest z nasion marchwi.

Zastosowanie: do wszystkich rodzajów skóry.

Składniki/Ingredients (INCI): Daucus Carota Sativa Seed Oil, Alpha-pinene, Beta-pinene, Caryophyllene oxide, Limonene, Geraniol, Methyl Eugenol

Objętość: opakowanie 100 ml z pipetą

Dawkowanie i stosowanie: ze względu na wysoką zawartość alergenów i możliwą światłoczułość, olej należy rozcieńczyć w stosunku 1:49 (50×) w oleju bazowym. W przypadku osób wrażliwych zaleca się przetestowanie oleju na niewielkiej powierzchni skóry. Z pomocą zakrapiacza odmierzyć z buteleczki wymaganą ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną cerę lub skórę ciała i wetrzeć.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego! Nie stosować w czasie ciąży.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: