Olej Skwalenowy 50 ml z pipetą

Skwalan to fenomenalna substancja do pielęgnacji skóry, jest pozyskiwana z trzciny cukrowej. To suchy olej roślinny, który natychmiast wchłania się w skórę i nie pozostawia tłustej warstwy. Skwalan maksymalnie zmiękcza, nawilża oraz regeneruje wysuszoną na słońcu skórę. Doskonale sprawdzi się również w przypadku postrzępionych i uszkodzonych końcówek włosów, nadając włosom piękny połysk.

W magazynie
Kod: 610044
58,70 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Skwalen to fenomenalna substancja do pielęgnacji skóry, jest pozyskiwana z trzciny cukrowej. To suchy olej roślinny, który natychmiast wchłania się w skórę i nie pozostawia tłustej warstwy. Skwalan maksymalnie zmiękcza, nawilża oraz regeneruje wysuszoną na słońcu skórę. Doskonale sprawdzi się również w przypadku postrzępionych i uszkodzonych końcówek włosów, nadając włosom piękny połysk. Naturalny skwalan wchodzi w skład sebum, ochronnej powłoki, która zapobiega utracie wody ze skóry, chroni skórę i utrzymuje jej równowagę.

KOMEDOGENNOŚĆ:  stopień 1. Więcej o komedogenności tutaj: https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Składniki/Ingredients (INCI): Squalane

Objętość: opakowanie 50 ml z pipetą

Dawkowanie i stosowanie: oczyścić skórę z potu, makijażu i zanieczyszczeń. Nanieść olej wklepując w miejsca, które wymagają nawilżenia. Następnie można zastosować oleje, które chętnie używamy. Odpowiedni do porannego i wieczornego rytuału pielęgnacyjnego. Do codziennej pielęgnacji można zastosować skwalen również pod makijaż.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Nie wypełniaj tego pola:
S Avatar of author Błąd na etykiecie (?) 8.10.2020 20:42
Jeśli w składzie jest Squalane, to czy na etykiecie nie powinno być "skwalanowy"? Skwalan i skwalen w j. polskim to nie to samo ;)
Odpowiedź