Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej śliwkowy tłoczony na zimno 50 ml

Olej śliwkowy tłoczony na zimno ma silne właściwości nawilżające. Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej.

W magazynie
Kod: 305
Marka: Renovality
56,50 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne
305 olej sliwkowy tloczony na zimno 50 ml
Nowość

Olej śliwkowy tłoczony na zimno ma silne właściwości nawilżające. Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej. Olej śliwkowy może służyć także do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Olej szybko się wchłania, a skóra nie jest po użyciu tłusta. Pokochasz jego zapach! To w 100% naturalny produkt.

Objętość: 50 ml

Ingredients (INCI): Prunus domestica Seed Oil

Sposób użycia: używać codziennie na skórę. Idealne rezultaty można osiągnąć nakładając wieczorem po demakijażu. Za pomocą kroplomierza nanieść odpowiednią ilość oleju na dłoń, ogrzać w dłoniach i nanieść na skórę. Wetrzeć do skóry.

Tonik do włosów: masować olejem skórę głowy, następnie wetrzeć do włosów na całej długości. Zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 min, następnie spłukać. Kuracja pomoże włosom suchym, łamliwym i pozbawionym blasku.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Po otwarciu zużyć do 3 miesięcy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: