Olej Szałwia 100 ml z pipetą

Olej z szałwii muszkatołowej nazywany jest również kobiecym olejem. Szałwia muszkatołowa już od dawna jest stosowana przy  problemach związanych z menstruacją lub klimakterium. Substancje zapachowe zawarte w oleju z szałwii działają relaksująco na ciało i umysł. Działanie przeciwbakteryjne i przeciwutleniające oleju może pomóc w pielęgnacji przerzedzonych i osłabionych włosów oraz wspomóc regenerację skóry tłustej i trądzikowej.

W magazynie
Kod: 177
40,70 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Olej z szałwii muszkatołowej nazywany jest również kobiecym olejem. Szałwia muszkatołowa już od dawna jest stosowana przy problemach z menstruacją lub klimakterium. Substancje zapachowe zawarte w oleju z szałwii działają relaksująco na ciało i umysł. Działanie przeciwbakteryjne i przeciwutleniające oleju może pomóc w pielęgnacji przerzedzonych i osłabionych włosów oraz wspomóc regenerację skóry tłustej i trądzikowej.

KOMEDOGENNOŚĆ: stopień 5 (zawiera olej z kiełków owsa – idealny do ciała, włosów) Więcej o komedogenności tutaj:

https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Składniki/Ingredients (INCI):Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Salvia Sclarea Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Alpha Terpineol, Limonene.

Objętość:.opakowanie 100 ml z pipetą.

Zastosowanie: do każdego rodzaju skóry.

Dawkowanie i stosowanie: przed nałożeniem na skórę wrażliwą należy przetestować, zawiera substancje alergenne!

Masaże: masaż antystresowy olejem szałwiowym – rozetrzeć według potrzeb na rozgrzanej skórze po kąpieli i lekko masować.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać .

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: