Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Olej Winogrona zimnotłoczony 100 ml

Olej zimnotłoczony z pestek winogron, które charakteryzują się wysoką zawartością witaminy E, witamin z grupy B i minerałów, takich jak fosfor, potas, wapń i magnez. Olej szybko się wchłania, korzystnie działa na skórę tłustą i mieszaną, pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. Odpowiedni również do pielęgnacji włosów.

W magazynie
Kod: 610039
23,20 zł
Kategoria: Oleje kosmetyczne

Pestki winogron charakteryzują się wysoką zawartościa witaminy E, witamin z grupy B i minerałów, takich jak fosfor, potas, wapń i magnez. Olej szybko się wchłania, korzystnie działa na skórę tłustą i mieszaną, pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji. Odpowiedni również do pielęgnacji włosów.

KOMEDOGENNOŚĆ:  stopień 1. Więcej o komedogenności tutaj: 

https://www.renovality.pl/olej-komedogenny-co-to-jest/

Składniki/Ingredients (INCI): Vitis Vinifera Seed Oil

Objętość: opakowanie 100 ml z pipetą

Dawkowanie i sposób użycia: z pomocą zakrapiacza odmierzyć wymaganą ilość oleju, ogrzać w dłoni, a następnie nałożyć na wilgotną cerę lub skórę ciała i wetrzeć.

Pielęgnacja włosów: masować skórę głowy olejem, następnie wetrzeć we włosy na całej długości, zawinąć w ręcznik i pozostawić na 10 minut, umyć szamponem i spłukać.

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Przechowywanie: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: