Zestaw dla dzieci

(Nie tylko) dla naszych najmniejszych wybraliśmy produkty.

W magazynie
Kod: 323
Marka: Renovality
125 zł

Balsam BOBO 50 ml – Balsam BOBO od urodzenia oraz dla dorosłych o wrażliwej skórze. Odpowiedni do codziennego użytku. Zawiera masło shea, olej morelowy, olej migdałowy. Łatwo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.

 

Olej śliwkowy 50 ml - Olej śliwkowy tłoczony na zimno ma silne właściwości nawilżające. Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej. Olej śliwkowy może służyć także do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Olej szybko się wchłania, a skóra nie jest po użyciu tłusta. Pokochasz jego zapach! To w 100% naturalny produkt.

 

Olej morelowy 100 ml - Olej jest pozyskiwany z pestek moreli. Olej morelowy należy do najbardziej luksusowych olejów kosmetycznych. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Po zabiegu skóra jest bardzo miękka i elastyczna. Olej ma działanie nawilżające, oczyszczające, odżywcze i regenerujące. Charakteryzuje się wysoką zawartością niezbędnych kwasów nienasyconych, w szczególności oleinowego i linolowego. Nie pozostawia uczucia lepkości. Doskonałe rezultaty przynosi zastosowanie jako maska na włosy. Idealnie nadaje się również do pielęgnacji egzemy, trądziku i oparzeń.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: