RELAKS

Podaruj sobie odrobinę luksusu i zrelaksuj się dzięki naszemu pakietowi pielęgnacyjnemu, który wypełni Twoją łazienkę zapachem róż.

W magazynie
Kod: 1259
63,40 zł –25 % 47,60 zł
RENOVALITY balickyweb 4
Promocja
63,40 zł –25 %

Podaruj sobie odrobinę luksusu i zrelaksuj się dzięki naszemu pakietowi pielęgnacyjnemu, który wypełni Twoją łazienkę zapachem róż.

Sól do kąpieli: Przygotuj dla siebie królewską, relaksującą kąpiel i otul swoje ciało różanymi pąkami z solą himalajską i olejkiem eterycznym z róży damasceńskiej. U stóp Himalajów wydobywana jest różowa sól himalajska, która zawiera w sobie ponad 80 różnych minerałów. Aby zapewnić Ci głębokie odprężenie wzbogaciliśmy ją prawdziwym olejkiem z róży damasceńskiej oraz suszonymi pąkami kwiatów róży. Po tej królewskiej kąpieli Twoja skóra stanie się cudownie odświeżona i rozświetlona.

Różany olej do ciała: To luksusowy olej o relaksującym działaniu dzięki dodatkowi eterycznego olejku różanego. Polecany do skóry, która potrzebuje kojącego masażu i dogłębnego nawilżenia. Masaż różanym olejem do ciała odmłodzi skórę dojrzałą, wspaniale nada się także do skóry suchej lub wrażliwej. Olejek pozostawia skórę aksamitnie miękką, nadając jej delikatny różany zapach.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: