Drodzy klienci, nasza dostawa już działa! Jednak z powodu poważnej sytuacji tymczasowo wyłączyliśmy płatności za pobraniem i ograniczyliśmy dostawy do oddziałów wysyłkowych. Możecie zamówić swoje przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, korzystając z płatności przelewem bankowym online lub kartą płatniczą. Te środki ostrożności są podejmowane w celu ochrony zdrowia przez wyeliminowanie kontaktu podczas przekazania paczek. Jeśli zamawiacie przesyłkę do domu i znajdujecie się w obszarze kwarantanny, prosimy o informację w notatce do zamówienia, aby można było powiadomić kuriera. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wam dużo zdrowia.

Peeling lawendowy do twarzy 100 g

Delikatny lawendowy peeling do twarzy zawierający substancję Diam Oléoactif®. Unikatowy skład delikatnego peelingu do twarzy z perłami jojoba bardzo dobrze czyści skórę.

W magazynie
Kod: 610066
Marka: Renovality
83,20 zł
Kategoria: Peelingi

Delikatny lawendowy peeling do twarzy. Unikatowy skład delikatnego peelingu do twarzy bardzo dobrze czyści skórę. Najpierw intensywnie nawilża, a potem delikatnie ściera obumarłe komórki skóry. Perły z jojobo delikatnie usuwają zanieczyszczenia, a skóra jest świeża. Uczucie nawilżonej skóry pojawia się już po pierwszym użyciu. Konsystencja zmienia się w czasie nakładania, efekt jest natychmiastowy. Peeling zawiera substancję Diam Oléoactif®, która skutecznie łączy dębowe i kokosowe składniki aktywne, które łagodzą zaczerwienioną cerę. Peeling jest odpowiedni do wszystkich rodzajów cery.

Sposób użycia: nanieść małą ilość peelingu na wilgotną skórę twarzy, delikatnie masować, a następnie spłukać wodą. Stosować 2 razy w tygodniu. Po dwóch tygodniach skóra jest gładka i jaśniejsza.

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu zużyć do 3 miesięcy.

Objętość: 100 g


Ingredients/INCI: Hydrogenated Jojoba Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Argania Spinosa

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: