Zestaw na Lato

W czasie letnich miesięcy słońce operuje wyjątkowo mocno, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny zestaw. Pomogą utrwalić opaleniznę i poczujesz, że Twoja skóra nie jest tylko nawilżona, ale też odświeżona.

Obecnie niedostępne
Kod: 610063
142,90 zł –19 % 116,40 zł
Kategoria: prev
Navratil sada s jogou 02w 2
Promocja
142,90 zł –19 %

Co zawiera ten zestaw?

 

Olej Morela

Jeden z najlepiej sprzedawanych olejów w naszym e-shopie. Działa znakomicie po opalaniu a głównie gdy się spalicie na słoneczku. Pieknie skórę ukoi a przeważnie już na drugi dzień macie spokój. Skóra w ogóle nie jest zaczerwieniona a przede wszystkim jest nawilżona. Dobre efekty osiagniecie z Olejem Morelowym przy olejowaniu włosów. Wyborny jest przy egzemach i właśnie na spalenia dlatego jest polecany do uzycia po opalaniu.

 

Olej Marchewka

Olej ten pomaga utrzymywać skórę w dobrym stanie, działa odżywiająco na zmęczoną cerę i znakomicie regeneruje. Karotenoidy dodają skórze ciemniejszy oddech a wydłużaja tak opaleniznę. Polecam smarować Olejem marchewkowym przed opalaniem albo jeżeli wiecie, że będziecie w tym dniu na słońcu. Wystarczy go zaaplikować rano na nawilżoną skórę.

 

Olej Malina

Malinowy olej jest niezwykły, tłoczony na zimno z nasionek malin. Zawiera dużo witaminy E, która dobrze działa na całkowitą żywotność skóry. Olej jest odpowiedni do zaczerwienionej i wrażliwej skóry, absorbuje część promieniowania UVB i UVA. Dzieki temu częściowo chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Efektywnie nawilża i regeneruje cerę. Uwaga, żaden olej nie zaręczy całkowitej ochrony przed UVA i UVB, trzeba je dopełnić odpowiednim kremem z filtrem, który nie będzie zatykac porów. Ja mogę za siebie polecić krem Butterbean, ma dobry, naturalny skład.

E-book na sexy tyłeczek dostaniecie gratis na e-maila razem z letnim zestawem olejków. Został on stworzony przez Dominikę Grigarovą, która ma doświadczenie z instruktarzem fitness. Jest także zawodniczką w kategorii Bikini fitness i ma wielkie doświadczenie jeżeli chodzi o ćwiczenia. Domcia złożyła dla Was e-book, który koncentruje się na pośladkach i nogach. 

E-book ma 30 stron a znajdziecie tam nie tylko ćwiczenia (razem 5 wariantów treningów) ale też i ciekawostki dotyczące diety i motywacji. My już według tego w Renovality ćwiczymy.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: