Zwroty i reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJE

Zwrot towaru

Czy kupiłeś produkt, którego nie chciałeś lub masz inny powód do zwrotu? Jako konsument, masz prawo zwrócić produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Warunki zwrotu:

  • produkt musi być nieotwarty lub w inny sposób nieuszkodzony;
  • należy przesłać pocztą lub e-mailem wypełniony formularz zwrotu towaru;
  • produkt i formularz zwrotu towaru należy dostarczyć w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Późniejsze zwroty nie będą przyjmowane;
  • klient w całości ponosi koszty przesyłki zwrotu towaru przypadku wrócenia towaru w terminie 14 dni bez podania przyczyny.

 

Podobnie jak klient mamy 14 dni na wymianę produktu lub ewentualny zwrot pieniędzy za zakupiony towar, wszystko zgodnie z rozwiązaniem jakie wybierze klient.

Formularz odstąpienia od umowy kupna

 

 

Reklamacje

Jeśli konieczne jest zgłoszenie reklamacji, prosimy o wysłanie produktu na adres podany w formularzu reklamacyjnym. Jeśli reklamacja zostanie zaakceptowana, środki zostaną zwrócone lub produkt zostanie wymieniony.

Formularz reklamacyjny

 

Zgłaszanie działań niepożądanych

W przypadku jakichkolwiek skutków ubocznych któregokolwiek z naszych produktów, prosimy o natychmiastowy kontakt pod adresem info@pharmafit.cz

Prosimy o załączenie dokumentu ze szczegółowym opisem efektu ubocznego, który znaleźć można TUTAJ!

 

 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie